Ana SayfaAkıllı TelefoniPhone 13 Serisi, 14 Eylül'de Satışa Sunulabilir

iPhone 13 Serisi, 14 Eylül’de Satışa Sunulabilir

Daniel Ives'in raporları, Apple'ın iPhone 13 serisini Eylül ayının üçüncü haftasında piyasaya süreceğini gösteren bir yatırımcı raporunu ortaya koyuyor. Ayrıca rapor, üst düzey Pro modellerinin 1 TB'a kadar depolama seçeneğine sahip olacağını gösteriyor. Apple'ın önemli yeni ürün lansmanı genellikle Salı günleri yapılır. Eylül ayının üçüncü haftasında da sadece bir Salı var. Bu, iPhone 13 lansman etkinliğinin muhtemelen 14 Eylül'de gerçekleşeceği anlamına geliyor.

-

3 Yeni Fortnite Oyunu Geliyor

2017 yılında piyasaya çıkan ve o günden bu yana sürekli gelişerek milyonlarca oyuncuya ulaşan Fortnite...

Önceki raporlara göre Apple, düzenli uygulamasının ardından Eylül ayında sonbaharda yeni bir ürün lansmanı konferansı düzenleyecek. Bu etkinlik, bilim ve teknoloji endüstrisindeki Bahar Şenliği Galasının en önemli konferanslarından biri diyebiliriz.

Daniel Ives’in raporları, Apple’ın iPhone 13 serisini Eylül ayının üçüncü haftasında piyasaya süreceğini gösteren bir yatırımcı raporunu ortaya koyuyor. Ayrıca rapor, üst düzey Pro modellerinin 1 TB’a kadar depolama seçeneğine sahip olacağını gösteriyor. 

Apple’ın önemli yeni ürün lansmanı genellikle Salı günleri yapılır. Eylül ayının üçüncü haftasında da sadece bir Salı var. Bu, iPhone 13 lansman etkinliğinin muhtemelen 14 Eylül’de gerçekleşeceği anlamına geliyor.

iPhone 13 serisinin iPhone 13 Mini, iPhone 13, iPhone 13 Pro ve iPhone 13 Pro Max olmak üzere dört modeli olmaya devam edecek. Satışlarda çok durgun geçen bir önceki Mini model de bu seride yer bulacak.

İlginizi Çekebilir: Apple iPhone 13 Serisinde Touch ID Olmayabilir!

iPhone 13’ün daha küçük bir çentik tasarımı kullanacağını belirtmekte fayda var. Bu, Apple’ın dört yılda ilk kez çentik tasarımının dışına çıkacağı anlamına geliyor. Çentik tasarımının 2017’de iPhone X ile tanıtılmasından bu yana, her amiral gemisi iPhone bu tasarımı kullandı.

İlginizi Çekebilir: Apple iPhone 13 Serisi Gümbür Gümbür Geliyor!

Frostpunk 2 Oyun İçi Videosu Geldi

Hayatta kalma, şehir kurma ve kaynak yönetimi türlerindeki Frostpunk’un ilk oyunu 2018 yılında yayımlanmış ve kısa sürede büyük beğeni...
Ayşen Sıla
Ayşen Sıla
Yeni dünyaya olan merakımla birlikte pekişen yazım alanında da kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Tam şu anda kendi kitabımı kaleme alırken, dünyamızı kuşatan ve hayatımızın bir parçası haline gelen teknolojiye dair her şeyi ilgiyle takip ediyorum.
KaynakGizchina