Ana SayfaTeknoloji HaberleriNetflix De Fiyatları Artırıyor - Peki Ya Türkiye Fiyatı ?

Netflix De Fiyatları Artırıyor – Peki Ya Türkiye Fiyatı ?

Netflix fiyat artışın sebebi olarak daha fazla içerik yayınlayacağını belirtiyor. Başka bir deyişle çok daha kaliteli ve yeni içerik için fiyat artışı yapıyor. Netflix'in diğer ülkelere de zam yapıp yapmayacağını bilmesek de; ülkemizin de bu zamdan etkileneceğini düşünüyoruz.

-

Realme GT Neo 5’nin 150W versiyonu geliyor

Realme GT Neo 5, 240W hızlı şarj desteği ile 9 Şubat'ta tanıtılıyor. Bugün Realme'den üst...

Netflix bugün ABD ve Kanada’da fiyatları artırdı. Haber ilk olarak güvenilir bir kaynak tarafından ortaya atıldı ardından da Netflix’in kendi web sitesinde de göründü.

İşte yeni fiyatların dağılımı:

Temel Plan: Ayda 1 dolardan 9,99 dolara. Yalnızca standart tanımlı video ile aynı anda tek bir cihazda izleme veya indirme özelliğini içerir.

Standart Plan: Ayda 1,50 dolardan 15,49 dolara. Yüksek tanımlı video ile aynı anda iki cihazda izleme veya indirme özelliğini içerir.

Premium: Ayda 2 dolardan 19,99 dolara. 4K olarak da bilinen ultra HD video ile aynı anda dört cihaza kadar izleme veya indirme özelliğini içerir.

Netflix, Amerika Birleşik Devletleri’nde fiyatları en son Ekim 2020’de yaklaşık aynı oranda yükselttiğinde artırmıştı. Temel plan o sırada aynı kaldı, Standart Plan 1 dolar ve Premium plan 2 dolar arttı.

Netflix fiyat artışın sebebi olarak daha fazla içerik yayınlayacağını belirtiyor. Başka bir deyişle çok daha kaliteli ve yeni içerik için fiyat artışı yapıyor. Netflix’in diğer ülkelere de zam yapıp yapmayacağını bilmesek de; ülkemizin de bu zamdan etkileneceğini düşünüyoruz.

Bkz: En İyi Netflix VPN Uygulamaları 2022

-- Reklam --

En İyi +18 Tanışma ve Sohbet Siteleri 2023

İnternet üzerinden arkadaşlık son on yılda büyük ölçüde değişti. Yeni çevrimiçi flört platformları, aranabilir veritabanlarını genişleterek ve bir arkadaştan...
Ayşen Sıla
Ayşen Sıla
Yeni dünyaya olan merakımla birlikte pekişen yazım alanında da kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Tam şu anda kendi kitabımı kaleme alırken, dünyamızı kuşatan ve hayatımızın bir parçası haline gelen teknolojiye dair her şeyi ilgiyle takip ediyorum.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz