Ana SayfaAkıllı TelefonOnePlus Nord N200, Dayanıklılık Testinden Geçti

OnePlus Nord N200, Dayanıklılık Testinden Geçti

Ekranın çizilme testinde, ekran 6. seviyeden itibaren çizikler göstermeye, 7. seviye ekran panelinde daha derin oyuklara sahip olmaya başlıyor ki bu fena değil. Bu, OnePlus'ın plastik panel yerine cam ekranı tercih ettiğini gösteriyor. Testten sonra, dahili bir şey kırılmış olsa bile cihaz düzgün çalışıyor gibi görünüyor.

-

OnePlus artık sadece birinci sınıf amiral gemisi akıllı telefonlar sunan bir marka değil, aynı zamanda OnePlus Nord markası altında yeni bir seri ekonomik akıllı telefona sahip. OnePlus Nord N200, bu serideki en yeni cihaz ve fiyatı yaklaşık 240 dolar olarak belirlendi.

Bu kadar düşük fiyatlandırma ile şirketin akıllı telefonun bazı yönlerinden ödün verdiği açık. Ancak, cihaz JerryRigEverything’in dayanıklılık testinden sağ çıkacak kadar iyi görünüyor.

Bükme testi sırasında telefonun içinden bir şeyler kopmuş gibi görünse de tam olarak ne olduğu henüz YouTuber tarafından açıklanmadı ve bunun için biraz daha beklememiz gerekecek. Ancak testten sonra, dahili bir şey kırılmış olsa bile cihaz düzgün çalışıyor gibi görünüyor.

İlginizi Çekebilir: OnePlus Nord N200 5G, Bugün Satışa Sunulabilir!

Ekranın çizilme testinde, ekran 6. seviyeden itibaren çizikler göstermeye, 7. seviye ekran panelinde daha derin oyuklara sahip olmaya başlıyor ki bu fena değil. Bu, OnePlus’ın plastik panel yerine cam ekranı tercih ettiğini gösteriyor.

İlginizi Çekebilir: OnePlus Nord N200 5G’nin Tüm Özellikleri Sızdırıldı

OnePlus Nord N200’ün çerçevesi, keskin bir nesne kullanılarak kolayca çizilebilen veya kesilebilen plastikten yapılmış. Sadece çerçeve değil, telefonun yan taraflarına yerleştirilen akıllı telefonun ses düğmesi ve parmak izi tarayıcısı gibi diğer bileşenleri de plastik malzemelerden yapılmış. Fakat her şeye rağmen OnePlus Nord N200 sağlam bir akıllı telefon olarak karşımıza çıkıyor.

İlginizi Çekebilir: OnePlus Nord 2’nin Teknik Özellikleri Sızdırıldı!

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

KaynakYoutube

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here