Ana SayfaOyunPUBG New State, Android için tam şu anda mevcut

PUBG New State, Android için tam şu anda mevcut

PUBG: New State oyunu artık Google Play Store'da mevcut. Ancak Apple iOS Store'da hala ön kayıt gerektiriyor. Bugün bir süre sonra iOS kullanıcıları için de kullanılabilir olmasını bekliyoruz.

-

Tesla Model 3 Stokunu Temizliyor!

Yenilenen Model 3'ü bir süredir duyuyoruz ve aracın nasıl görüneceğine dair iyi bir fikrimiz bile...

Birkaç ay önce duyurulan PUBG: New State, nihayet Android akıllı telefon kullanıcıları için Google Play Store üzerinde mevcut. Android için piyasaya sürülmesine rağmen, iOS sürümü henüz piyasaya çıkmadı.

PUBG: New State oyunu artık Google Play Store’da mevcut. Ancak Apple iOS Store‘da hala ön kayıt gerektiriyor. Bugün bir süre sonra iOS kullanıcıları için de kullanılabilir olmasını bekliyoruz.

Android kullanıcılarının en az; 2 GB RAM ve Android sürüm 6 veya üzeri bir cihaza ihtiyacı olacak. iOS kullanıcıları için ise iOS 13 veya sonraki sürümünü çalıştıran bir iPhone veya iPad gerekiyor. Android cihazlar için oyunun boyutu yaklaşık 1,4 GB iken Apple cihazlar için yaklaşık 1,5 GB.

PUBG: New State, PUBG Studios tarafından geliştirilen; bir battle royale oyunu ve Battlegrounds Mobile India diğer adıyla BGMI’dan birkaç ay sonra geliyor. BGMI oyunu Hindistan’a özel iken, PUBG: New State küresel olarak piyasaya çıktı.

-- Reklam --

Ford, Tesla Super Şarj’ları Kullanabilecek

Ford, Elon Musk liderliğindeki Tesla şirketinin ABD ve Kanada'da sahip olduğu 12.000'den fazla Süper Şarj cihazına erişim için bir...
Ayşen Sıla
Ayşen Sıla
Yeni dünyaya olan merakımla birlikte pekişen yazım alanında da kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Tam şu anda kendi kitabımı kaleme alırken, dünyamızı kuşatan ve hayatımızın bir parçası haline gelen teknolojiye dair her şeyi ilgiyle takip ediyorum.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Captcha verification failed!
Captcha kullanıcı puanı başarısız oldu. lütfen bizimle iletişime geçin!