Ana SayfaOyunThe Talos Principle 2 Yakın Zamanda Geri Dönüyor

The Talos Principle 2 Yakın Zamanda Geri Dönüyor

The Talos Principle 2, bilimkurgu ve bulmaca tutkunları için heyecan verici bir geri dönüş yapmaya hazırlanıyor. İnsanlığın yerini alan düşünce yeteneğine sahip robotlarla gizemli bir maceraya atılabilirsiniz.

-

GTA 6 Tanıtım Fragmanı Rekor Kırdı!

Günümüzün en efsane oyun serilerinden olan GTA, serinin 6. oyunu için bir tanıtım videosu yayınladı....

Bir Indie klasmanında hit bir yapım olan The Talos Principle 2, 2 Kasım itibariyle PC, PlayStation 5 ve Xbox Series X/S için çıkışını gerçekleştiriyor. Bu arada bilimkurgu bilmece türündeki yapımı ön sipariş ile edinirseniz yüzde 10 indirim şansına sahip olursunuz. Orijinal oyunu da henüz deneyimleme şansınız olmadıysa, Road to Gehenna DLC paketi ile 3 Ekim’e kadar Steam üzerinden yüzde 90 indirimli olarak alabilirsiniz.

The Talos Principle 2 Yakın Zamanda Geri Dönüyor

The Talos Principle 2 ön siparişle yüzde 10 indirimde!

The Talos Principle 2 adlı oyunda insanoğlunun nesli çoktan tükenmiş oluyor. Bu noktada insan görünümünde, düşünce ve duygu yeteneğine sahip robotlar çoktan dünyadaki insanlık varlığının yerini alıyor. Makineler hikayede yer alan gizemli bir mega yapıyı keşfediyor. Oyuncu olarak, bilinç, sevgi ve insanlık türünün geleceği hakkındaki oyun içi diyaloğa girerken ilerlemek için karmaşık lazer bilmecelerini çözmeniz gerekiyor.

The Talos Principle 2 Yakın Zamanda Geri Dönüyor

Oyun bu yıl içerisinde geliyor. Yayıncı Devolver Digital yakın zamanda diğer bazı oyunların çıkışını 2024 yılına erteledi. Bu oyunlar arasında Plucky Squire, Stick it to the Stickman, Anger Foot ve Pepper Grinder oyunları yer aldı. Bu oyunların gelecek yıl itibariyle piyasaya sürülmesi beklentiler dahilinde yer alıyor.

Starfield 12 Milyon Oyuncuyu Aştı Hedefini Skyrim Yaptı

Bethesda Game Studios tarafından geliştirilen ve Bethesda Softworks tarafından; Xbox X ve S Serisi, Xbox Cloud Gaming ile Microsoft...
Fatih Kuruçay
Fatih Kuruçay
Selamlar ben Fatih Kuruçay. Pamukkale Üniversitesi İşletme Bölümü mezunuyum. Bu üniversiteden 2022 yılında mezun oldum. Çeşitli kurumlarda tam zamanlı olarak görev aldım. Oyun sektörü ve teknoloji alanında tecrübe sahibiyim.