Ana SayfaSosyal MedyaFacebook'un İsmi Değişiyor - Bakın Ne Olacak!

Facebook’un İsmi Değişiyor – Bakın Ne Olacak!

Gelişme, Amerika Birleşik Devletleri'ndeki ve diğer bölgelerdeki antitröst düzenleyicilerinin şirketi bölmeye çalıştığı bir zamanda geldi. Şirketin yeni adı henüz bir sır ve tüm üst düzey yöneticiler bile tam olarak bilmiyor. Yeni ismin 'Horizon' ile bir ilgisi olma ihtimali de var.

-

Facebook şu anda en büyük sosyal medya platformu ve şirket; Instagram ve WhatsApp gibi diğer sosyal medya ve iletişim platformlarını satın alarak çok daha fazla büyüdü.

Fakat bir rapor, şirketin ismini değiştireceğini ortaya koydu. Şu anda pek bir şey bilinmemekle birlikte; şirketin yeni bir ana şirkete sahip olması; ve Facebook, Messenger, Instagram, WhatsApp, Oculus ve diğer ürünlerin; yeni ana şirket altında konumlandırılması muhtemel.

Gelişme, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki ve diğer bölgelerdeki antitröst düzenleyicilerinin şirketi bölmeye çalıştığı bir zamanda geldi. Şirketin yeni adı henüz bir sır ve tüm üst düzey yöneticiler bile tam olarak bilmiyor. Yeni ismin ‘Horizon‘ ile bir ilgisi olma ihtimali de var.

Bu arada Facebook, Mark Zukerberg‘in “internetin mobil internetten sonra evrimleşme şekli için” bir sonraki bölümün büyük bir parçası olacağını söylediği özel bir metaverse ekibi kurdu. Ayrıca şirketin bu alanda iki katına çıkacağını da sözlerine ekledi.

Ayrıca bkz: Facebook Canlı Ses Özelliğini Tüm Dünya’nın Kullanımına Sunuyor

-- Reklam --
Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

KaynakThe Verge

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here