Ana SayfaTeknoloji HaberleriApple Watch Series 7'nin Ekran Detayları Sızdırıldı

Apple Watch Series 7’nin Ekran Detayları Sızdırıldı

Bir rapor, Apple Watch Series 7'nin 41 mm ve 45 mm olmak üzere iki boyutta satışa sunulacağını ortaya koydu. İkincisi, 44 mm Apple Watch Series 6'nın 1,78 inç'inden bir artışla yaklaşık 1,9 inç ekran boyutuna sahip olacak. Çözünürlük de 396 x 484'e yükseldi ve bu da piksellerde %16'lık bir artışa neden olacak. Ne yazık ki 41mm versiyonunun ekran detayları açıklanmadı.

-

Apple’ın bu yıl yeni akıllı saatlerini duyurması bekleniyor ve heyecanlanacak çok şey var. Yeni Apple Watch‘ların daha büyük ekranlara sahip olacağına dair söylentiler var ve saygın bir kaynak bu bilgiyi onaylıyor.

Bir rapor, Apple Watch Series 7’nin 41 mm ve 45 mm olmak üzere iki boyutta satışa sunulacağını ortaya koydu. İkincisi, 44 mm Apple Watch Series 6‘nın 1,78 inç’inden bir artışla yaklaşık 1,9 inç ekran boyutuna sahip olacak.

Ayrıca bkz: Apple Watch Series 7’nin Satışı Gecikebilir – İşte Nedeni

Çözünürlük de 396 x 484’e yükseldi ve bu da piksellerde %16’lık bir artışa neden olacak. Ne yazık ki 41mm versiyonunun ekran detayları açıklanmadı.

Ayrıca bkz: Apple, Yepyeni Watch Health Özellikleri Üzerinde Çalışıyor!

Apple, ekranda daha fazla bilgi göstererek yeni ekran boyutundan yararlanacak. Ayrıca Apple Watch Series 7‘nin bu yeni ekran boyutundan en iyi şekilde yararlanan yeni saat yüzleri sunacağı da belirtildi.

Ayrıca bkz: Kayıp veya Çalınmış Apple Watch Nasıl Bulunur?

Yeni saat yüzlerinden birinin adı Modular Max ve saati göstermenin yanı sıra, haftanın günü, sıcaklık veya bir uygulamaya kısayol gibi küçük detaylar da gösterecek.

Ayrıca bkz: Apple Watch Series 7 Çok İddialı Görüntülerle Geliyor! Çarpıcı Görsellere Hazır Mısınız?

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

KaynakBloomberg

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here